AP CALCULUS AB-BC Courses Lecturers :
Sukru Yigit
Metu 94 Graduate. LSE Math& Economics 2001 ( Stochastic calculus Master Subject)
Chris Thornjik : 2012 MIT Math Dept.

AP Calculus BC-AB Lectures nin en büyük avantajlı prestijli üniversitelere giriş ve üniversitede kredi imkanını tanımaktadır.

Yurt Dışı Eğitimdeki en büyük sorun, öğrencinin okuyacağı bölümü garanti etmeden yurt dışında eğitime gitmesidir.  Örnegin mühendis olacak diye ögrenci gönderiliyor.  Fakat cocuk mühendislik yetkisi olmayan ara eleman pozisyonda üniversite diploması ile dönüyor. Bu durum harcanan maddi ve manevi emeklerin hepsinin boşa gitmesidir.

AP CALCULUS BC ve AB sizlerin  Ingiltere ve ABD de direkt üniversitede bölüme başlamasını sağlamaktadır.

AP Calculus Lectures miz:

Ortalama 10 lectureste AP calculus konu anlatımını, AP Calculus Teknoloji çözümlerini, AP Calculus Projelerini , Animasyonlarını tamamlıyoruz.

Ardından deneme sınavlarına dayanan Lectures miz devam etmektedir. Bu programı uyguladığımız öğrencilerimizin hepsi AP CALCULUS Lectures nden 5 üzerinden 5 almaktadır.

AP Calculus Multiple Choice Problems

AP Calculus Free Response

AP Calculus  Courses

AP Calculus Private Tutor

AP Calculus Resources

Reviews of Teaching Resources

There are currently more than 250 reviews of Calculus resources, including textbooks, Web sites, software, and more, in the Teachers' Resources area. Each review describes the resource and suggests ways it might be used in the classroom.

Teacher Profiles